سون مووی|دانلود فیلم جدید

پوستر تازه فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: قلمروی سقوط کرده) - سون مووی|دانلود فیلم جدید

--
  • تاریخ : ۹ام خرداد ۱۳۹۷
  • موضوع : دسته‌بندی نشده
  • بازدید : 18 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای پوستر تازه فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: قلمروی سقوط کرده) بسته هستند

بیاتومگ – پوستری آیمکس تازه‎ای برای فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: قلمروی سقوط کرده) منتشر شده است. تی-رکس در مرکز و محوریت اصلی در این پوستر تازه قرار دارد. با وجود اینکه بخش عظیمی از کمپین بازاریابی و تبلیغاتی فیلم دنیای ژوراسیک ۲ بر روی دایناسور جدیدی به نام ایندوراپتور تمرکز داشته اما این پوستر جدید، این مجموعه فیلم را به ریشه‎های خود بازمی‎گرداند.

جان بایوگا وظیفه کارگردانی فیلم دنیای ژوراسیک ۲ را برعهده دارد و کالین ترورو در کنار دریک کانولی نیز فیلمنامه فیلم را قلم می‌زنند. کریس پرت و برایاس دالاس هاوارد بار دیگر نقش‌های خود به عنوان اوون گریدی و کلیر دیرینگ را به تصویر خواهند کشید و بی دی وونگ نیز بار دیگر در نقش دکتر هنری وو بازخواهد گشت.

فیلم دنیای ژوراسیک: قلمروی سقوط کرده، به چندین سال پس از اتفاقات فیلم دنیای ژوراسیک می‌پردازد و همراه با برداشت تازه‌ای از این سری فیلم خواهد بود. در این فیلم، یک آتشفشان، امنیت دایناسورها را در جزیره ایزلا نوبلار تهدید می‌کند. پس از اداره کردن پارک دایناسوری توسط کلیر، حال او تشکیلاتی به نام گروه حفاظت از دایناسورها را اداره می‎کند و بنابراین، او باید با خارج کردن دایناسورها از این جزیره، آنها را نجات بدهد.

فیلم دنیای ژوراسیک ۲ برای اکران در تاریخ ۲۲ ژوئن ۲۰۱۸ (۳ تیر ۱۳۹۷) برنامه‌ریزی شده است. این پوستر تازه، صحنه‎ای از فیلم را برجسته می‎کند که در آن، کاراکتری از نردبان طنابی هلیکوپتر در میان طوفان آویزان شده و این در حالی است که یک تی-رکس، انتهای نردبان طنابی را گاز گرفته است.

پوستر فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: قلمروی سقوط کرده)

فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: قلمروی سقوط کرده)
فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: قلمروی سقوط کرده)

نوشته پوستر تازه فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: قلمروی سقوط کرده) اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.